Familieberichten

In onze parochies werden gedoopt in 2019:

06 januari, Jada Curiel
06 januari, Fynn Cauberg
20 januari, Daan Orbons
3 februari, Jayden Dawid
24 februari, Joëll Mircic
24 februari, Charlene Natterman
24 maart, Shanaily Pablo
31 maart, Lois Housen
31 maart, Feline en Finn Boumans
07 april, Guusje Mulleneers
07 april, Fedde Pauwels
07 april, Amélie van Loo
14 april, Katara Loozekoot
14 april, Anastasia Pelzer
20 april, Dustin van de Laarschot
28 april, Milan Smeets
28 april, Taylor Duckers
05 mei, Quinten Kersten
11 mei, Eliano en Ovantino Pelzer
12 mei, Lenn Reichelt
12 mei, Revv Haenen
12 mei, Xavier Feenstra
26 mei, Jax Haas
02 juni, Izzy Dassen

 

We feliciteren de dopelingen en ouders met de opname in de kerkgemeenschap.

 

Onze communicanten:

Dustin van de Laarschot.

Bs. St. Ursula.
Lente Schroeder, Lotte Ploum, Mario Lorenzo Cardamone, Robyn Hanneman, Maxime Delboeuf, Gina Fiori, Esra Simon,
Shanaily Pablo, Danique de Vries,
Maja Podgorski, Tijs Bischoff, Raf Hellenbrand, Mirte Niesten, Fenna Hölsgens, Amina Oszaozki.

Bs. De Steltloper.
Eva Augenbroe, Milan Habets, Ayden Engels, Dany Smeets, Damani Aust, Sandro Smeets, Michelle Dingemans, Jenna van Berlo,
Finn Paffen, Dalinia Geers, 
Djemi van Nieuwkerk, Hidde Beugels, Sebastiaan Kierkels.

Mgr. Hanssenschool.
Eve Göbbels, Kaya van Hees Ajdnik, Abby Raadschilders, Abi Luxman.

SBO Arcadia.
Kayra Esser, Keano Ariaans, Wesley Smith.

OBS De Schatkist. 
Djalisa Schreijen, Justin Burczyk, Jolien Burczyk, Mart Brauers.

Bs. De Blokkenberg. 
Lou Paffen, Lotte Tummers, Jayson Eerlingen, Romy Falla, Veerle Souren, Yfke Voncken, Jaidey van Ewijk, Alexis de Heus,
Lorena Offermans, Yana Fintelman,
Eva Nohlmans, Kay Bremen, Demy van Dijk, Demy Hendriks, Yara Heijltjes, Elif Stekhuizen,
Floor Vroomen, Siem Jacobs, Ryan Rörik, Noah van Hoeflaken, 
Liv Houben.

Bs. De Diabolo. 
Emilia van Bree, Renske Smeets, Quyandra Simmons, Puck Scholten, Dylano Heusschen, Jayden van Haard, Noa van de Berg,
Luana Rauhe, Nina du Crocq.

Allen van harte proficiat.

 

Onze vormelingen:

Dustin van de Laarschot.

Bs. De Steltloper, 
Bart Becholtz, Nayeli Boon, Colin van Eldik, Kaylen Engels, Anouk Gorissen, Jaimy Haas, Jelle Habets, Sherena Jantje,
Melvin Lawson,Dilaya Pouwels, Dylano Prikken, Velora Putzu, Thessa Schols, Benthe Schots, Ingo Valkenberg, Dominique Vogt.

Bs. De Blokkenberg, 
Matteo Caccamese, Noëmi Croes, Finn Elie, Renske Herberichs, Gwen de Heus, Yoeri Heijltjes, Demi Hoeben, Lynn Horsch,
Gian-Luca Kuijpers, Luca en Estée Pötgens, Gwen Reulings, Brecht Scheuren.

Bs. De Diabolo, 
Zoë van Deur, Lis Eussen, Zoë Fröls, Nick Gelissen, Kathlijn Hambeukers, Ziangelo Klooster, Daphne Heusschen,
Eline Monsewije, Elias op den Kamp, Wayne-Jeremy Spreutels, Samm Ubaghs.

Bs. St. Ursula, 
Jesse Hahnengress, Stan Jongen, Laura Kolfoort, Noor Kusters, Lizzy Michiels, Sett Peelen, Lisa Reinders, Nout Senster,
Zarah Vrinzen.

Allen van harte proficiat.

 


In onze parochies werden kerkelijk begeleid:

(vanaf 1 november 2018)
03 november, Mia Körver-Essers
06 november, Hans Hanssen
06 november, Maria Heinrichs-Tevis
12 november, Thea Cremers-Vreuls
15 november, Mia Lanckohr-Grefen
16 november, Ennie Vreuls-van Mouche
21 november, Franz Bednas
24 november, Ger Corneth
01 december, Bea Gigase-Lemmens
06 december, Liesje Budie-Vreuls
09 december, May Weelen
18 december, Huub Deurenberg
21 december, Ria Moonen-Niels
22 december, Greet Oosterhof-Ubachs
26 december, Ben Wagenvoort
30 december, Bertha Jeha-Ahnent
07 januari, Piet Oligschläger
09 januari, Mia Jongen-Welling
14 januari, Frans Pöttgens
18 januari, Finy Scheeren-Flachs
17 januari, Wiel Jussen
19  januari, Bep Consten-Knoops
28 januari, Troutje Janssen-de Faber
28 januari, Johan Boermans
30 januari, Maria Winkels-Smeets
01 februari, Helma Engels-Schobben
02 februari, Toet Savelberg-Stevens
02 februari, Cecilia Schölgens-Postma
20 februari, Leo Sijstermans
21 februari, Piet de Bruijn
26 februari, Els Kloppenburg-Phillippi
02 maart, Marga Knippenberg-Kruitwagen
02 maart, Marianne Grosjean
11 maart, Harry Heijnen
08 maart, Hans Minten
12 maart, Bertie Douven-Juneman
19 maart, Trees Pauwels-Winkels
20 maart, Erica Brauers-Lony
19 maart, Paul Bosten
22 maart, Gerda Mohnen-Smeets
22 maart, Wiel Mattheij
25 maart, Ada Stassen-Huiskes
31 maart, Anna Ubachs-Bodelier
06 april, Tiny Schurgers-Nijsten
13 april, Pierre Grooten
12 april, Mai Rouschen
19 april, Peter Hendriks
19 april, Bertha Hanneman-Sijben
20 april, Martha van de Burgt-van Montfort
27 april, Hilde Pilipiec-Dörfler
29 april, Lily Simons
01 mei, Tiny van Laar-Schmetz
06 mei, Cor Franssen
09 mei, Wim van Goor
05 juni, Frieda Hendriks-van Loo

16 juni, Ton Quadflieg
19 juni, Annie Offermans-Laven
29 juni, Inge Bohn-van de Ven
03 juli, Martha Thoren-Koken
05 juli, Pierre Pluijmen
06 juli, Annie Hensgens-Gouder de Beauregard
13 juli, Irene Hermans-Fischer
13 juli, Petra Weusten-Visschers  


 
Mogen zij en alle overledenen worden opgenomen in Gods Heerlijkheid.

 

In onze parochiefederatie zijn in het huwelijk getreden:

21 juni, Liana Dekeunink en Anon van Essen


Wij feliciteren hen met deze belangrijke stap in hun leven.